Hurá prázdniny
- 16. 6.
- Minut čtení: 1
Konec školního roku v jídelně.
Užijte si poslední školní den ! Jídelna je pro vás otevřena již od 8,30h.
Odměna za vysvědčení : Čeká na vás zdravý hot - dog a skvělý pamlsek !
Je jen na vás, zda si dobroty sníte v jídelně nebo si je vezmete sebou na cestu.
Pro cizí strávníky
Vydávání obědů probíhá standartně od 11 - 11,20h.
Důležité upozornění :
Obědy na závěr školního roku lze odhlásit nejpozději do středy 24.6.
K pozdějším odhláškám již nelze z provozních důvodů přihlížet.
Přejeme vám krásné prázdniny, hodně pohody a odpočinku
a na shledanou v září.


Komentáře