Vítáme Vás na stránkách školní jídelny Týnce nad Sázavou.
Naleznete zde veškeré informace týkající se jídelny, fotografie, kontakty, přihlášku pro nové strávníky, ale také zde lze objednat jídla a dozvíte se nejnovější aktuality, které jsou pro Vás připraveny právě pod tímto textem.Vyjádření k dotazům na diskusi města

17.09.2012 21:58

Pro všechny rodiče, aby byli obeznámeni jak vaříme.

Bramborovou kaši děláme z čerstvých brambor,rybí filé je objednáno den dopředu čerstvé. Květákové placičky dnes byly z čerstvého květáku pečené v konvektomatu, aby nemuselo být použito tolik tuku. Vývary děláme z kostí, knedlíky jak houskové tak plněné si vaříme sami. Zeleninu např. brokolici vaříme též čerstvou, neboť je i příznivější cena. Maso odebíráme denně  čerstvé. Důkazem pro rodiče je, že nemám plné mrazáky zboží, neboť přihlášení jídla na intrnetu jsem výrazně zkrátila na dva dny. Vše objednávám u dodavatelů den ze dne dle přihlášek. Těší mne, že již během září, vy rodiče objednáváte dětem jídlo. Objednávky u pokrmu č. 2 se  zvýšily z počtu 30 strávníků až na 150 strávníků. V tomto duchu budu pokračovat spolu s novým kolektivem kuchařek a věřím, že i vy rodiče časem tuto práci oceníte. Děti si chodí přidávat a pro paní kuchařky je to velké poděkování, neboť vařit od základu je náročnější práce, než používat instanty. Vybrala jsem kolektiv, který ve své kuchařské praxi instantní zboží nepoužíval. Ráda Vám všechny dotazy zodpovím na dni otevřených dveří o rodičovských schůzkách, osobně nebo odkazem na těchto stránkách. Do anonymní diskuse se nazapojuji.


Přání

15.09.2012 19:36

V tomto týdnu připravujeme box, do kterého vložte své nápady a přání o jaká jídla máte zájem.

Po přečtení vyhodnotíme Vaše nápady a zařadíme do jídelního lístku.


Nápoje

15.09.2012 19:32

Od pondělí bude pro žáky každý den otevřena jídelna od 7:00 hod - do 8:00 hod. Pro ty, kteří budou mít zájem o teplý čaj nebo pramenitou vodu budou nápoje  připraveny v termosech na nápojovém stole. S blížícím se ochlazením myslím, že děti tuto nabídku využiji.


Středa 19.9.2012

15.09.2012 19:23

Tento den bude vařit pro žáky a ostatní strávníky šéfkuchař společnosti VARNEA - Pavel Knedla.

Má bohatou praxi s přípravou jídel pro školní jídelny a navštívil i jiná města. Tuto středu s kolektivem našich kuchařek připraví netradiční menu.

Přejeme Vám dobrou chuť.


Vaření s Pavlem Knedlou

14.09.2012 22:54


« | 124 25 26 27 28 29 30 | »